Ubezpieczenia domów

Ubezpieczenia domu i mieszkania w swojej ofercie posiadają wszystkie Towarzystwa działające na polskim rynku. Skorzystać z nich możemy posiadając na własność nieruchomość: dom, mieszkanie, garaż wolnostojący, pomieszczenie gospodarcze, małą architekturę, dom w budowie czy domek letniskowy. Co istotne, aby ubezpieczyć mieszkanie nie musimy być w nim na stałe zameldowani.

Przedmiot ubezpieczenia

Polisy mieszkaniowe mogą chronić zarówno mury, jak i nasze mienie ruchome. Ubezpieczając stałe elementy chronimy wszystko to, co znajduje się wewnątrz pomieszczenia i jest na stałe przytwierdzone, m.in.: podłogi, panele, pomalowane ściany, zabudowane kuchnie, zabudowane szafy, kaloryfery, itp. Z kolei ruchomości domowe to wszelkiego rodzaju meble, sprzęt RTV, sprzęt AGD, stół czy rzeczy osobiste.

Ubezpieczenia domu i mieszkania oferują nam także szeroką gamę innych przedmiotów, które możemy chronić. Są to m.in. budowle, które znajdują się wokół naszego domu, np. chodniki, ogrodzenie, korty tenisowe, altanki, itp., pomieszczenia gospodarcze, garaże, zawartość piwnic czy szyby a nawet nasadzenia ogrodowe.

Zakres ubezpieczenia oraz wysokość składki

Ubezpieczenie mieszkania lub domu posiada bardzo szeroki zakres. Możemy samodzielnie wybrać rodzaj ubezpieczenia, który nas interesuje, m.in.:

  • Ubezpieczenia mienia od ognia i innych zdarzeń losowych,
  • Ubezpieczenia mienia od kradzieży z włamaniem i rozboju,
  • Ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów od stłuczenia,
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym,
  • Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego,
  • Assistance domowy.

Samodzielnie możemy wybrać także wartość na jaką zamierzamy ubezpieczyć własne mienie. Pamiętajmy, że wysokość składki zawsze jest różna i zależna od wielu elementów: sumy ubezpieczenia, wybranego wariantu, palnej lub niepalnej konstrukcji budynku, przeznaczenia czy jego lokalizacji. Dopasujemy ochronę do swoich indywidualnych potrzeb i porównamy ceny ubezpieczeń w poszczególnych Towarzystwach.

Aby odpowiednio dopasować sumę oraz wariant ubezpieczenia do Twoich potrzeb, napisz (biuro@ubezpieczenia-grodzisk.pl)  lub zadzwoń (530 669 649)
.Chroniąc naszą nieruchomość, mamy pewność, że polisa będzie dokładnie chroniła nasz majątek, zaś w przypadku szkody otrzymamy wysokie odszkodowanie.
W naszej agencji, wybraną polisę możesz kupić na raty – 2, 4 lub nawet 11 🙂