PROMOCJA na ubezpieczenie domów i mieszkań w Warcie- do 50% zniżki!

ubezpieczenie-nieruchomosci-domu

Ubezpieczenia mieszkaniowe

PRZEPROWADZKA DO WARTY
Posiadasz w Warcie polisę komunikacyjną ale mieszkanie lub dom ubezpieczasz w innym zakładzie ubezpieczeń ? Przenieś swoje ubezpieczenie do Warty i skorzystaj z najlepszej ceny za porównywalny zakres ubezpieczenia oferowany przez konkurencję.
Jeżeli posiadasz w Warcie ważną polisę komunikacyjną ale nie posiadasz polisy mieszkaniowej możesz liczyć na zniżkę do 50% jeżeli przeniesiesz posiadane ubezpieczenie mieszkaniowe do Warty lub zawrzesz nową umowę.
Jeżeli z jakichś względów nie ubezpieczasz pojazdu w Warcie również możesz otrzymać taką samą zniżkę ale składka z polisy musi wynosić minimum 400 zł.
Z promocji możesz skorzystać nie czekając na zakończenie aktualnego ubezpieczenia. Jeśli się zdecydujesz otrzymasz polisę z okresem ochrony od następnego dnia w którym kończy się Twoja aktualna umowa a zapłacisz za nią dopiero wtedy kiedy polisa zacznie obowiązywać.
PROMOCJA DLA NOWYCH MIESZKAŃ
Posiadacze mieszkań w budownictwie wielorodzinnym na nowych osiedlach, w budynkach nie starszych niż 5 lat otrzymują 15% zniżki. Zniżka dotyczy zarówno samych mieszkań jak również ruchomości domowych.